Cemil Meriç «Bu Ülke PDF Oku»

31.01.2024
28
Cemil Meriç «Bu Ülke PDF Oku»

Cemil Meriç Bu Ülke PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Cemil Meriç Bu Ülke tarafından kaleme alınan Cemil Meriç Bu Ülke isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Cemil Meriç Bu Ülke PDF Oku

Cemil Meriç «Bu Ülke» pdf indirYazar(lar) Cemil Meriç
Kategori(ler) Bilim
Yıl 2021
Sayfa 339

Bu Ülke kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Meriç’in “aynı kaynaktan fışkırdılar” dediği eserler dizisinin mühim bir halkası. Bir çağın, bir ülkenin vicdanı olmak isteği Meriç’in bütün çabasına her zaman yön vermiştir: “Bu sayfalarda yaşamımın bütünü, yani bütün sevgilerim, bütün kinlerim, bütün tecrübelerim var. Bana öyle geliyor ki, hayat denen mülakata bu kitabı yazmak için geldim; etimin eti, kemiğimin kemiği.” Bu Ülke, Meriç’in sürekli olarak etrafında dolandığı Doğu-Batı sorunu yanında, sol-sağ kutuplaşmasına ve kalıplaşmasına ilişkin mühim tesbit ve aforizmalarını da içeriyor.


Cemil Meriç Bu Ülke kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Cemil Meriç Bu Ülke ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.