Ceren Melek «Ateşpare PDF Oku»

08.02.2024
59
Ceren Melek «Ateşpare PDF Oku»

Ceren Melek Ateşpare PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Ceren Melek Ateşpare tarafından kaleme alınan Ceren Melek Ateşpare isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Ceren Melek Ateşpare PDF Oku

Ceren Melek «Ateşpare» pdf indirYazar(lar) Ceren Melek
Kategori(ler) Roman
Yıl 2022
Sayfa 432

OKU KITAP INDIR

Ateşpare kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Adalet peşinde koşarken kendi kimliğini kaybeden bir seri katil: Aşkın. Üstün zekâsı ve kan dondurucu oyunlarıyla senelerdır yakalanmayan, kimliği bilinmeyen, tüm dünyanın aradığı bu seri katil ona gelen her işi içindeki vahşetle başarıyla tamamlamıştır. Lakin bir gün karşısına yeni bir kurban çıkar. Bu kurban Cebonayan adlı gizli bir örgütün önderi Ateş Alanguva’dır.

Aşkın her işinde başarılı olduğu gibi bu işte de başarılı bulunacağını düşünür ve kibrine yenik düşerek Ateş’in peşine düşer. Lakin Aşkın’ın bilmediği bir şey mevcuttur: Ateş de en az Aşkın kadar zeki ve tehlikelidir çünkü Ateş mafyatik gücü ve akıllara durgunluk veren teknolojik donanımıyla karanlık dünyaların tanınmış ismidir.
Aşkın ve Ateş’in yolları kesiştiğinde, yırtıcı bir güç savaşının içinde bulurlar kendilerini. Aralarındaki çekimle artık Ateş ve Ateşpare yangına düşmüşlerdir ve bu yangının ne denli büyük olduğunun farkında değillerdir.

“Korkmuyordum, ne karanlıktan ne gürleyen gök gürültüsünden ne de bana zarar verebilecek bir insandan. Çünkü ben karanlıktım, ben gürleyen göktüm; ben zarar görmez, ben zarar verirdim. Ben bir katildim. Bu bir sıfat değildi. Bu benim mesleğimdi.”


Ceren Melek Ateşpare kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ceren Melek Ateşpare ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Ceren Melek Ateşpare online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.