Christina Lauren «Harika Çapkın (Beautiful Bastard Serisi 3) PDF Oku»

08.02.2024
26
Christina Lauren «Harika Çapkın (Beautiful Bastard Serisi 3) PDF Oku»

Christina Lauren Harika Çapkın (Beautiful Bastard Serisi 3) PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Christina Lauren Harika Çapkın (Beautiful Bastard Serisi 3) tarafından kaleme alınan Christina Lauren Harika Çapkın (Beautiful Bastard Serisi 3) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Christina Lauren Harika Çapkın (Beautiful Bastard Serisi 3) PDF Oku

Christina Lauren «Harika Çapkın (Beautiful Bastard Serisi 3)» pdf indirYazar(lar) Christina Lauren
Kategori(ler) Roman
Yıl 2015
Sayfa 400

OKU KITAP INDIR

Harika Çapkın (Beautiful Bastard Serisi 3) kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

AŞKTA TECRÜBE DİYE BİR ŞEY YOKTUR ZİRA HER SEVDA ACEMİ ÂŞIKLARIN BİR OYUNUDUR.

ARKADAŞLIK + SEKS = AŞK
AŞK – GÜVEN / CESARET = WH
W x H = ?

Hanna yirmi dört yaşında güzel mi güzel bir bilim insanıdır. Lakin kafasını laboratuvarından dışarı çıkarmadığı için ağabeyi ona en iyi arkadaşı Will’le dışarı çıkmasını tavsiye eder. Will… hani şu Hanna on iki yaşındayken evlerine gelip giden yakışıklı çocuk. Hani şu her kadının hasta olduğu Çapkın Will…

Bugünlerde otuz bir yaşına gelmiş olan Will, Hanna’ya “sosyalleşme” hususunda dersler verecektir. Hem de ne sosyalleşme! Lakin bu çapkından alınan aşk ve ilişki dersleri pek yolunda gitmez ve her ikisi de senedirım çarpmışa döner. Toparlanmak içinse önce kendilerine şu üç harfli malum duyguyu itiraf etmeleri gerekmektedir.


Christina Lauren Harika Çapkın (Beautiful Bastard Serisi 3) kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Christina Lauren Harika Çapkın (Beautiful Bastard Serisi 3) ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Christina Lauren Harika Çapkın (Beautiful Bastard Serisi 3) online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.