Christopher K. Germer «Öz Şefkatli Farkındalık PDF Oku»

03.02.2024
41
Christopher K. Germer «Öz Şefkatli Farkındalık PDF Oku»

Christopher K. Germer Öz Şefkatli Farkındalık PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Christopher K. Germer Öz Şefkatli Farkındalık tarafından kaleme alınan Christopher K. Germer Öz Şefkatli Farkındalık isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Christopher K. Germer Öz Şefkatli Farkındalık PDF Oku

Christopher K. Germer «Öz Şefkatli Farkındalık» pdf indirYazar(lar) Christopher K. Germer
Kategori(ler) Psikoloji
Yıl 2018
Sayfa 336

Öz Şefkatli Farkındalık kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

“Acı kızgın bir boğa gibidir. Onu ufak bir yere kapatırsanız iyice vahşileşir ve kaçmaya çalışır. Ama açık bir alana koyduğunuzda sakinleşir. Farkındalık, acı için duygusal bir açık alan yaratır.”
“Neşelen.” “Bu kadar abartma.” “Kendin için üzülmeyi bırak.” “Her şeyi berbat etme.”
Tedirgin, üzgün, öfkeli veya yalnız hissettiğinizde kafanızın içinde bu eleştirel sesleri duyuyor musunuz? Kendinize karşı yargılayıcı olmak yerine zorlu duyguları kabul etseydiniz yaşamınız hangi noktada olurdu, hiç düşündünüz mü?
Dr. Christopher Germer seneler süren bilimsel çalışmalarında mantığa aykırı gibi görünen bir sonuca ulaştı: Hepimiz acıdan kaçınıyoruz ama acıyı kabul etmek ve utanç duymadan ve yargılama olmaksızın kusurlarımıza, eksiklerimize şefkatle karşılık vermek, iyileşme yolunda olmazsa olmaz adımlardır. Bu bilgece ve manalı kitap öz şefkatin gücüne ışık tutarken, öz şefkat çalışmalarının nasıl uygulanabileceğini gerçekçi, bilimsel ve yaratıcı stratejilerle dile getiriyor.
Klinik Psikolog Dr. Christopher Germer Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde psikiyatri alanında öğretim üyesidir. Psikoterapi temelli farkındalık ve şefkat konularında, dünyanın dört bir tarafında seminerlere katılıp eğitimler vermektedir. Psikoterapi ve Meditasyon Enstitüsü ile Şefkat ve Farkındalık Merkezi’nin kurucularındandır. Kitabı 18 ülkede yayına giren Dr. Germer, ülkeler arası alanda öz şefkatli farkındalık konusunun tanınmasında öncü olmuştur.


Christopher K. Germer Öz Şefkatli Farkındalık kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Christopher K. Germer Öz Şefkatli Farkındalık ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.