Cibilliyetsiz Griler PDF oku indir

12.02.2024
29
Cibilliyetsiz Griler PDF oku indir

Cibilliyetsiz Griler PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Gamze Karademir tarafından kaleme alınan Cibilliyetsiz Griler isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786254126123 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Cibilliyetsiz Griler kitabı 124 olarak yayınlanmıştır.  Cibilliyetsiz Griler kitabını 28.10.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Cibilliyetsiz Griler PDF Oku.

Cibilliyetsiz Griler PDF Oku

Bazı zaman hissizliklerimle boğuştum. İteledim kendimi hayata… Yaşa dedim arada bir. Yaşa. Bazı zaman dur dedim, “Yavaş Yavaş” çok yaşadın. Yaşamak neyse artık! Bazı zaman kalktım ayağa “Artık Olmaktansa” dedim. Bazı zaman dibi gördüm, “Cibilliyetsiz Griler” dedim. Renksizleri gördüm ayıldım, aydınlandım. Renk var dedim. Çiz. Renklerin içinde kaybol, kalabalıkların içinde kaybbulunacağına. “Renk”i yazdım. Sana en yakışan şiirin, dendi. Şiir denmesiyle övündüm.

Bazı zaman fazla öfkelendim, “İpotekli Cümleler” peyda oldu, zihnimden dilime, kalemime… Kelimelere takıldım, söylenenler mühimydi yaşanılacak olanın yolunu çizerdi. “Pek’âlâ” dedim. Yutkundum ve sessizliğe gömüldüm, yine yeniden kaleme kâğıda sarıldım. Kendime konduramadığım sonlarda, yalnızlık batağına tam manasıyla düştüğüm bir gece “Yazdıklarım Sensiz” dünyaya geldi geceme. Huzurla uyudum dökünce anılarımı kâğıda… Yara bandını çıkardım parmağımdan kâğıt aklığına değen kanım “Uyu.” dedi. “Sabah iyileşeceksin. Her şey geçecek.” dedi. Uyudum…

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.