Cılk PDF Oku

29.03.2024
21
Cılk PDF Oku

Cılk PDF oku, PDF kitap depomuzda, Burak Uluer tarafından kaleme alınan Cılk isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786258208481 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Cılk kitabı 234 olarak yayınlanmıştır.  Cılk kitabını 02.01.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Cılk PDF Oku.

Cılk PDF Oku

“Bizler, bir yaranın kabuğunu ısrarla koparıp yaraya iltihap kaptırma sanatının ustaları, poblemleri kökünden çözmeyi iyi biliriz. Ustam ve keşlerin şahı Dilara ise baktı ki uyuşturucudan ölemiyor, bileklerini kesti. Kimse bilmez, kan tutardı onu…”

İki evli çift, bir gazeteci, bir baba, bir katil, bir travesti ve onların anlattıklarını bir araya getirdikten sonra ortadan kaybolan bir yazar.

Anlatanlar kendilerinden bahsetmeyi çok seviyorlar. Hem kendileriyle hem diğerleriyle sevgi – nefret ilişkisi içindeler. Biz onların anlattıklarıyla Can’ın izini sürüyoruz. Oysa Can öldü; öldürüldü.

80 ve 90’ların Türkiye’sinde birbirine tezat karakterlerin tek ortak yönü var: Aşk. Beraber yürüdüklerine, doğmamış olanlara, çoktan kaybettiklerine, kaybetmek üzere olduklarına, kavuşamayacaklarına duydukları aşk.
Kimliğimiz, toplumdaki konumumuz, yeterliliklerimiz, dış görünümümüz ne olursa olsun, “Hepimiz bir başkasının ucubesiyiz”.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.