Çocuğunun Koçu Sen Ol PDF Oku

Çocuğunun Koçu Sen Ol PDF Oku

Çocuğunun Koçu Sen Ol PDF oku, PDF kitap depomuzda, İnci Aktaş Özlem Aktaş tarafından kaleme alınan Çocuğunun Koçu Sen Ol isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786052186589 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Çocuğunun Koçu Sen Ol kitabı 256 olarak yayınlanmıştır.  Çocuğunun Koçu Sen Ol kitabını 04.10.2018 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Çocuğunun Koçu Sen Ol PDF Oku.

Çocuğunun Koçu Sen Ol PDF Oku

Bu kitap ile ebeveynler olarak yaşamınız değişecek ve sorumluluk sahibi, harika ilişkilere sahip çocuklar yetiştirebileceksiniz. Belki de her şeyden önce çocuklarınız için istediğiniz öncelikli istek; kariyer, zenginlik, başarı değil, onların doyumlu, mutlu yaşamlara sahip olmaları olacak. Mutlu, sağlıklı yetişkinler olmalarına yardım ederken, potansiyellerini fark edip, bu potansiyeli hayata istedikleri gibi yansıtabilmelerine yardımcı olmaktadırken, bunun yanı sıra geleceğe yönelik gençlerin karşılaşabileceği sorunlarla baş edebilmesine de destek olmuş olacaksınız.
 
Bu kitapta; çocuklarınıza sunacağınız hap niteliğinde bilgiler yerine, onlarla doğru iletişim kurmayı, koçluk becerileri ile onların yaşam boyu danışmanı olmayı, onları anlamayı, değer vermeyi ve kıymetli hissettirmeyi, sevgi dolu ilişkiler geliştirmeyi, potansiyellerini gücüne dönüştürmeleri için nasıl destek olabileceğinizi, korku, endişe ve endişelerini gidermek için nasıl yardımcı olabileceğinizi, hayallerini gerçekleştirirken nasıl yanlarında olabileceğinizi ve daha bir çok şeyi öğreneceksiniz.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama