Çocuk ve Allah (Küçük Boy) PDF indir

27.10.2023
62
Çocuk ve Allah (Küçük Boy) PDF indir

Çocuk ve Allah (Küçük Boy) PDF indir, PDF kitap depomuzda, Fazıl Hüsnü Dağlarca tarafından kaleme alınan Çocuk ve Allah (Küçük Boy) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatında basılan ayrıca  208 sayfadan oluşan Çocuk ve Allah (Küçük Boy) kitabı Karton Kapak olarak yayınlanmıştır.  Çocuk ve Allah (Küçük Boy) kitabını 9789750819094 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Çocuk ve Allah (Küçük Boy) PDF Oku.

Çocuk ve Allah (Küçük Boy) PDF indir

Çocuk ve Allah Türk şiirinin en özgün,
dil ve yapı bütünlüğü yönünden en sağlam yapıtlarından biri. Türk edebiyatında çok az kitap böylesine kalıcı bir yer edinmiş, hemen hemen yazarını aşan bir üne ulaşmıştır.
Bin yıllık Türk şiirinin son yüzyıldaki
evrensel verimlerinden biri olarak varlığını sürdürüyor Çocuk ve Allah. İnsanın evrendeki yerini, doğanın görkemi karşısındaki sarsılış ve duyuşlarını zengin, çocuksu bir düşgücüyle, enteresan bir hassaskla dile getiriyor şair.
Yayımlanışının 70. senesinde yerini iyice perçinlemiş bu kitabı, Fazıl Hüsnü Dağlarca’nın Toplu Şiirler’inden ayrı, özel bir baskıyla taçlandırıyoruz.

Çocuk ve Allah (Küçük Boy) Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.