Çokgözlü Mavi PDF oku indir

07.02.2024
29
Çokgözlü Mavi PDF oku indir

Çokgözlü Mavi PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Yaprak Karahan tarafından kaleme alınan Çokgözlü Mavi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. Gizem Ulaş dilinde ve 256 ebatında basılan ayrıca  20.06.2023 sayfadan oluşan Çokgözlü Mavi kitabı 9786259984124 olarak yayınlanmıştır.  Çokgözlü Mavi kitabını Zeynep Karadeniz numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Çokgözlü Mavi PDF Oku.

Çokgözlü Mavi PDF Oku

Bizleri dünyaya getiren de, kişiliğimizi büyük ölçüde şekillendiren de aileydi. Hayat bilgisi dersinde öğrenmiştik ya hani, “Aile toplumun en ufak yapı taşıdır,” diye. Bazı aileler taştır yalnızca ve yanlış beğenerek yaraladıkları çocuklardan yaralı bir toplum oluştururlar. Onlar kürkçü dükkânı olamamıştır hiçbir zaman. Hayatın düşe kalka bilgisine ulaşıldığini bilirler lakin çocuklarına verdikleri silinmeyen, kırmızı bir kalemdir.
 
Geldiğiniz noktada bir bakmışsınız, insanlığı seçmeyen dağlara hak vermişsiniz. Tanrı nefsimizdeki lekelerle indirmiş yeryüzüne, Âdem’le Havva’dan beri… Aldığımız yaralarımızın kısır döngüsünde ömrümüzü tüketirken çoğumuz, lekelerle yaraların oyuncağı olmuş, mutluluğu ânın içinde değil de adını gelecek koyduğu kandırmacada aramışız, hep eksiye harcadığımız ömür kredisiyle…
 
Oysa insan dediğin zamanın nasıl geçtiğini anlamadığı zamanlarda yaşayandır. Geçmişine bir dön de bak bakalım, kaç zaman geçti, sen anlamadan… Yaralarında ve lekelerinde mi kaldın? Ölenle mi öldün? Aşktan mı kaçtın? Hayata mı karıştın, pencereden mi baktın?
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.