Çöplük PDF oku indir

12.02.2024
46
Çöplük PDF oku indir

Çöplük PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Şebnem İşigüzel tarafından kaleme alınan Çöplük isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9789750502781 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Çöplük kitabı 376 olarak yayınlanmıştır.  Çöplük kitabını 15.10.2004 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Çöplük PDF Oku.

Çöplük PDF Oku

İşigüzel son romanında bizi, günümüz İstanbul’unda soluk kesecek bir macerasın izini sürerek kimi zaman hiç de aşina olmadığımız dünyalarda; çöplüklerde, yeraltlarında; kimi zaman da hepimizinki gibi olduğunu düşündüğümüz evlerde anlatılacak ve yazılacak kadar enteresan hayatlara tanık ediyor. Mutlu olmayı, sevilmeyi, anlaşılmayı, çocukluğu ve gençliği cennete çevirecek bir aileye sahip olmayı çok isteyen kahramanlarımızın anılar çöplüğünü karıştırdıkça burnumuza berbat kokular geliyor. Sonra bize kendi derinimizden başka hiçbir yerde cennet olmadığını düşündüren bu hayat hikâyeleriyle birlikte sürüklenen serüven bitiyor veya bambaşka bir şey oluyor!
Yazarına şüphelerinin kaleme aldırdığı bu roman gerçek bir çöplük! Bulduklarımızla, tutup çıkardıklarımızla mutlu bulunacağımız, merak ve ilgi uyandırıcı, pis, enteresan, sarsıcı.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.