Damsel PDF Oku

05.05.2024
41
Damsel PDF Oku

Damsel PDF oku, PDF kitap depomuzda, Elana K. Arnold tarafından kaleme alınan Damsel isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 24.04.2024 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786256826120 sayfadan oluşan Damsel kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Damsel kitabını Gökçe Çiçek numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Damsel PDF Oku.

Damsel PDF Oku

2019 Michael L. Printz Onur Ödülü Sahibi
 
“Seni güzelleştirdim,” dedi Emory tekrar ve tekrar.
“Öyle deyip duruyorsun,” diye yanıtladı Ama. “Lakin senden güzellik istemedim.
Güzelliği kendi kendime yaratırım ben. O vakitler sana ihtiyacım yoktu.”

 
Kralın yerini alacak prens yetişkinliğe adım attığında gri topraklara gitmeli, vahşi ejderhayı öldürmeli ve gelini olacak genç kızı kurtarmalıydı: Ezelden beri süregelen bir gelenekti bu.
 
Oysaki Ama, Prens Emory’nin kollarında uyandığında bunların hiçbirinden haberdar değildi. Ejderha onu esir almadan önce neler olduğunu veya ejderhanın ininde hangi zorluklarla yüzleştiğini hatırlamıyordu. Bildiği tek şey bu yakışıklı prensin onu nasıl kurtardığıyla alakalı anlattığı hikâye ve kaderinde prensin yanında tahta oturmasının yazılı olduğuydu. O artık Harding Krallığı’nın yeni prensesiydi.
 
Lakin daha ilk gece, ışıklar söndüğünde hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını fark edecekti. Herkesin bildiği efsanelerdeki o ejderhaların ve genç kızların hikâyelerinin de anlatılmayan tarafları vardı. En büyük tehdit ise arkasında kalan değil, burada, gözlerinin önünde durandı.
 
Damsel, yüreğinizi paramparça edecek.”Booklist
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama