Dedem Sultan Abdülhamid Han PDF Oku

25.03.2024
60
Dedem Sultan Abdülhamid Han PDF Oku

Dedem Sultan Abdülhamid Han PDF oku, PDF kitap depomuzda, Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu tarafından kaleme alınan Dedem Sultan Abdülhamid Han isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257107464 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Dedem Sultan Abdülhamid Han kitabı 160 olarak yayınlanmıştır.  Dedem Sultan Abdülhamid Han kitabını 25.03.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Dedem Sultan Abdülhamid Han PDF Oku.

Dedem Sultan Abdülhamid Han PDF Oku

Tarih, geçmişten ders çıkararak geleceği inşa etmek olduğuna göre yanlış öğrenilen ve öğretilen bir tarihten gelecek inşası yapmak çok zordur. O halde, tarih yalnızca geçmişimizi değil geleceğimizi de ilgilendirmektedir. Çünkü bu coğrafyada ayakta durmak zor bir iştir. Bunu başarabilmek ve aynı hatalara tekrar düşmemek için tarihimizde olan hadiseleri, özellikle Sultan Abdülhamid Hân zamanındaki hadiseleri hakikati ile öğrenmek ve öğretmek mecburiyetindeyiz.
Şehzade Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu Efendi’nin hazırlamış olduğu bu kitap, bizlere bu açıdan kıymetli bilgiler vermekle kalmıyor, birlikte yaşamak ve ülkemizi ileriye taşımak hususunda da ümitlerimizi arttıran ayrıntı kısmı vermektedir. Bu eseri okuduğunuzda; Sultan Abdülhamid Han ve Osmanlı, neden bu kadar çok tartışılıyor, Osmanlı`ya yapılan düşmanlık neden kaynaklanıyor, sorularının yanıtlarını bulacak ve tarihe dair önceden okumadığınız gerçeklerle göz göze geleceksiniz.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama