Deha PDF Oku

Deha PDF Oku

Deha PDF oku, PDF kitap depomuzda, İsmail Barış Özpazarcık tarafından kaleme alınan Deha isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786054182527 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Deha kitabı 240 olarak yayınlanmıştır.  Deha kitabını 03.06.2015 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Deha PDF Oku.

Deha PDF Oku

Yanlış yöne gitmekte olan trene binip doğru bir durakta inmeyi bekleyen yolcuların arasında, dünya çapındaysan, hipnozdasın demektir. Bu durumda yalnızca sabahları değil, her an uyanmak gerekir.
Gün gecenin içinden doğar. Aydınlık karanlığın içinden doğar. Özgürlük zulmün içinden doğar. Bilinç cehaletin içinden doğar. Cevap sorunun içinden doğar. Çözüm sorunun içinden doğar. Kolaylık zorluğun içinden doğar.

Senin içinden nasıl bir sen çıkmasını istiyorsan, özgür iraden gerçekleştirmeye hazırdır.

Çünkü Sen, yalnızca sen değilsin. Bütün bir insanlık tarihisin. Bilincin evrim bayrağı sende. Bayrağı teslim aldığın el ile teslim edeceğin el arasında temsilci konumundasın. Bilincin bayrağını ileriye taşıyan bir ileri gelen olarak kim olduğuna ve kime teslim bulunacağına özgür iradenle her an karar verebilensin. Bundan dolayı iraden hür bırakılmıştır. Teslim bulunacağın mercide özgürsün. Yaşamının her alanına öz iradeyi hakim kılmak durumundasın. Öz irade gücünü eline geçirdin mi, davul sende, tokmak egonda olmaz.

Davulu da tokmağı da öyle bir kullanırsın ki, ne zihin sesi kalır, ne de zanların. Denklem tastamam yerine oturur.
Sen en doğru denklem olduğunu, hakiki gücünü kullanınca anlarsın.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.