Dehşet Günü PDF Oku

26.03.2024
17
Dehşet Günü PDF Oku

Dehşet Günü PDF oku, PDF kitap depomuzda, Osman Özer tarafından kaleme alınan Dehşet Günü isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256700093 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Dehşet Günü kitabı 233 olarak yayınlanmıştır.  Dehşet Günü kitabını 22.01.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Dehşet Günü PDF Oku.

Dehşet Günü PDF Oku

Melis derslerine çalıştıktan sonra akşam yemeğinden önce bir duşun kendisini rahatlatacağını düşündü. Duşun içi, mermer taşları sarıydı ve tuvaletin ışığı da genelde çok yanmaz, loş bir aydınlık katardı. Saat 5’i geçse da ışığı yaktı. Zaten dışarıdan da biraz aydınlık geliyordu. Ilık suyun bedenine dokunuşuyla birden irkildi.
Sanki bedenine bir yabancı biri dokunuyormuş gibi hissetti. Suyun kıvrımlarında dolaşmasını hissetti. Rahatlamıştı. Suyun sesi onu giderek rahatlatıyor, bütün kaslarının gevşemesine yol açıyordu. O an gözünü açtığında karşısında duran mermerde sarı rengin birden kırmızıya döndüğünü ve suyun içine de kan damlaların aktığını görünce korktu. Ne yapacağını bilemedi. Tüm bacakları, ayakları, elleri her yer kıpkırmızıydı. Kanlar her yere akıyordu. Peki bu kanlar nereden geliyordu? Hızla kafasını kaldırdığında tavanda kardeşinin kafası asılı bir biçimde duruyor ve ona gülümsüyordu.
“Herkese Merhabalar abla! Sende benimle gelmek istemez misin? Burası çok güzel…”
Ve kesik kafadan akan kanlar, sonunda duşun içine düşen kafa adeta Melis’in vücuduna çarpıyordu. Melis’in çığlıklarına kayıtsız kalamayan annesi Leman bağıran kızının yanına koştu. Duşun perdesini açtığında kız içeride ağlıyor, ellerine ve yere bakıyordu.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.