Don Kişot’un Düşüşü PDF oku indir

24.02.2024
46
Don Kişot’un Düşüşü PDF oku indir

Don Kişot’un Düşüşü PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, E.B.U tarafından kaleme alınan Don Kişot’un Düşüşü isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257946759 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Don Kişot’un Düşüşü kitabı 100 olarak yayınlanmıştır.  Don Kişot’un Düşüşü kitabını 05.01.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Don Kişot’un Düşüşü PDF Oku.

Don Kişot’un Düşüşü PDF Oku

“ Kitaplar bir limandı benim için. Kitaplarda yaşadım ve kitaptakileri sokaktakilerden daha çok sevdim. ”
CEMİL MERİÇ
“ Bazılarımız şiirlere, şarkılara, filmlere, kitaplara tutunuyor. Sanırım artık insan, tutunamıyor insana.”
OĞUZ ATAY
“Zaten yalnızlığımın sebebi, kitaplardaki kahramanları semtimde bulamayışım değil miydi?”
SABAHATTİN ALİ
Siz hiç yazarıyla kahramanının yer değiştirdiği bir kitap okudunuz mu? Peki ya siz hiç kaleminizden damlayan bir mürekkep ile satranç oynadınız mı? Öyle bir satranç ki; 64 karelik basit bir satranç tahtasının çok ötesine geçmiş bir oyunu ifade etmekte… Bunu bile bile yaptığınız her hamle ile hayatlara etki edebileceğiniz vicdanların satrancı olmuş bu oyunu hala oynayabilir misiniz? Bu sorunun cevabını arada bir siz veremezsiniz ve isteyin veya istemeyin arada bir oynamak zorunda kalırsınız…”
Şimdi kalem, Cervantes’in değil Don Kişot’un elinde…
Akıl tutulması yaşayacağınız bu kitapla; alışagelmiş tüm dengeler sarsılacak. Bu kadar da olmaz dediğiniz her şey o kadar olacak… Her dokunuşta hayatların sarsılacağı eşi benzeri görülmemiş bir satranç oynanacak ve bir taraf gerçekliğin ne olduğunu derinden anlayacak…
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.