Dumbledore (Ciltli) Hogwarts’in Tanınmış Müdürünün Hayatı ve Yalanları – Gayriresmî Araştırma PDF oku indir

24.02.2024
33
Dumbledore (Ciltli)  Hogwarts’in Tanınmış Müdürünün Hayatı ve Yalanları – Gayriresmî Araştırma PDF oku indir

Dumbledore (Ciltli) Hogwarts’in Tanınmış Müdürünün Hayatı ve Yalanları – Gayriresmî Araştırma PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Irvin Khaytman tarafından kaleme alınan Dumbledore (Ciltli) Hogwarts’in Tanınmış Müdürünün Hayatı ve Yalanları – Gayriresmî Araştırma isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 21.04.2022 dilinde ve 224 ebatında basılan ayrıca  Dumbledore: The Life and Lies of Hogwart’s Renowned Headmaster: An Unofficial Exploration sayfadan oluşan Dumbledore (Ciltli) Hogwarts’in Tanınmış Müdürünün Hayatı ve Yalanları – Gayriresmî Araştırma kitabı 9786254488061 olarak yayınlanmıştır.  Dumbledore (Ciltli) Hogwarts’in Tanınmış Müdürünün Hayatı ve Yalanları – Gayriresmî Araştırma kitabını Deniz Bostancı numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Dumbledore (Ciltli) Hogwarts’in Tanınmış Müdürünün Hayatı ve Yalanları – Gayriresmî Araştırma PDF Oku.

Dumbledore (Ciltli) Hogwarts’in Tanınmış Müdürünün Hayatı ve Yalanları – Gayriresmî Araştırma PDF Oku

“… eleştirel makalelerden oluşan bir kitabı okurken alacağınız en büyük keyif…
-SARVENAZ TASH, The Geek’s Guide to Unrequited Love kİtabının yazarı
 
Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore, Hogwarts’ın Müdürü, Harry Potter serisinin en dikkat çeken ve gizemli figürlerinden biri olmuştur. İlkesiz, böceksi bir gazetecinin bir keresinde dediği gibi o, bir biyograficinin rüyasıdır. Dumbledore bir bilge miydi veya sınırları var mıydı? İyiliksever miydi yoksa kindar mı? Sıradışı bir yaşamın son senelerında onu yönlendiren şey gerçekte neydi?
Dumbledore, tartışmalı müdürün portresini oluşturmak üzere Harry Potter kitaplarının satır aralarını inceliyor: Görünürdeki her tesadüfün içinde Dumbledore’dan bir iz bulup, vermek zorunda olduğu imkânsız kararları gözler önüne çıkarıyor. Yazar Irvin Khaytman’ın bu derinlemesine incelemesi, Harry Potter serisindeki olaylara çiçeği burnunda bir ışık tutarken, hayranların şimdiye kadar havada kalan sorularını da çözüme ulaştırıyor.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.