«Dune Mesihi Dune 2. Kitap Frank Herbert PDF Oku»

03.02.2024
84
«Dune Mesihi Dune 2. Kitap Frank Herbert PDF Oku»

Dune Mesihi Dune 2. Kitap Frank Herbert PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Dune Mesihi Dune 2. Kitap Frank Herbert tarafından kaleme alınan Dune Mesihi Dune 2. Kitap Frank Herbert isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Dune Mesihi Dune 2. Kitap Frank Herbert PDF Oku

«Dune Mesihi Dune 2. Kitap» Frank HerbertYazar(lar) Frank Herbert
Kategori(ler) Roman, Fantastik, Bilim-Kurgu, Edebiyat
(Uluslararası Kitap Numarası) ISBN 9786053755319
Yıl 2016
Sayfa 304

Dune Mesihi Dune 2. Kitap Frank Herbert için özet (Açıklama)

Bir edebiyat klasiği olan, dünyanın en fazla satan bilimkurgu serisi olağanüstü Dune efsanesi, ikinci kitabı Dune Mesihi’yle macerasına devam ediyor. Paul Muad’dib, gezegenlerin hakimi, kutsal savaşın görkemli galibi, prensken devrimci olan bir önder, fanatik bir dini kardeşliğin mesihi…

Fremenlerin başına geçip Dune adıyla bilinen Arrakis gezegenini kontrol etmeye başlamakla yetinmeyip evrenin hükümdarı olan Paul, çağlar süren bir düzene son vermiş, bir halkın kurtuluşu olmuş ve bir gezegenin en büyük ütopyasını gerçekleştirmeye ant içmiştir. Lakin zaferinden on iki yıl sonra, tüm bu güçlere sahip olmasının sebebi olan etkenler onun için bir tehlikeye dönüşür. Paul ise öngörülerine rağmen, felaket getireceğini düşündüğü geleceği değiştirmeye kararlıdır.

“İnanılmaz… Dune’a ait her şeye sahip, belki daha da fazlasına.”

-Galaxy Magazine-


Kütüphanemizde Dune Mesihi Dune 2. Kitap kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir yahut Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Dune Mesihi Dune 2. Kitap Frank Herbert PDF E kitap indir

PDF

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.