Edmondo De Amicis «Çocuk Kalbi PDF Oku»

08.02.2024
36
Edmondo De Amicis «Çocuk Kalbi PDF Oku»

Edmondo De Amicis Çocuk Kalbi PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Edmondo De Amicis Çocuk Kalbi tarafından kaleme alınan Edmondo De Amicis Çocuk Kalbi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Edmondo De Amicis Çocuk Kalbi PDF Oku

Edmondo De Amicis «Çocuk Kalbi» pdf indirYazar(lar) Edmondo De Amicis
Kategori(ler) Roman
Yıl 2020
Sayfa 296

OKU KITAP INDIR

Çocuk Kalbi kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Çocukluk dönemi; kötülüğün, çirkin huy ve davranışların halen yürekleri bozmadığı, insanın iç güzelliğini zedelemediği senelerdır. Bu nedenle birden fazla eğitimci, çocukların sevgi ve saygıveyayalı insan ilişkileri öğretilerek eğitilmesi gerektiği inancındadır. Çocuk Kalbi, Edmondo De Amicis’in (1846-1908) bu anlamda çok kuvvetli mesajlar veren ve bütün dünya çapında hayranlıkla okunmaya devam eden klasikleşmiş bir eseridir. Enrico adlı ilkokul öğrencisi, çocuk kalbiyle kaleme aldığı günlüğünde, kendisi gibi taze yüreklere iyiliğin, doğruluğun, erdem ve güzel ahlakın yolunu gösterirken yaşamın bu değerlerle manalı hâle geleceği mesajını verir


Edmondo De Amicis Çocuk Kalbi kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Edmondo De Amicis Çocuk Kalbi ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Edmondo De Amicis Çocuk Kalbi online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.