Eldorinâga (Yaşam Taşı) PDF Oku

19.03.2024
30
Eldorinâga (Yaşam Taşı) PDF Oku

Eldorinâga (Yaşam Taşı) PDF oku, PDF kitap depomuzda, Özkan Karaman tarafından kaleme alınan Eldorinâga (Yaşam Taşı) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786254204357 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Eldorinâga (Yaşam Taşı) kitabı 666 olarak yayınlanmıştır.  Eldorinâga (Yaşam Taşı) kitabını 05.07.2022 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Eldorinâga (Yaşam Taşı) PDF Oku.

Eldorinâga (Yaşam Taşı) PDF Oku

Yaşam Taşı, okurlarını ait oldukları dünyalardan alıp kendi gerçekliğine götürüyor. Heyecanlı, enteresan, tehlikeli ve ürpertici yolculukların edildiği sırlarla dolu bir gerçeklik… İhanet, fedakârlık, dostluk, hüzün, sevinç, hırs ve tutkulu aşklarla harmanlanmış destansı bir öykü…

Ahirin ve evvelin, iyi ve kötünün, aşk ve nefretin, karanlık ve aydınlığın arasındaki savaşların gölgesinde bir varoluş öyküsü… Bu öyküde, “son”dan yeni bir başlangıcın, umutsuzluktan yeni bir umudun, kayıplardan beklenmedik kazanımların, karanlıktansa ışığın nasıl da hâsıl olabildiğine tanık olacaksınız.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.