Element Avcıları / Gümüş Külçe PDF Oku

26.03.2024
40
Element Avcıları / Gümüş Külçe PDF Oku

Element Avcıları / Gümüş Külçe PDF oku, PDF kitap depomuzda, Zübeyir Tokgöz tarafından kaleme alınan Element Avcıları / Gümüş Külçe isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786050847598 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Element Avcıları / Gümüş Külçe kitabı 160 olarak yayınlanmıştır.  Element Avcıları / Gümüş Külçe kitabını 06.06.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Element Avcıları / Gümüş Külçe PDF Oku.

Element Avcıları / Gümüş Külçe PDF Oku

Henüz ortaokula giden Mürteza, dersteyken deftere bir daire çizer ve kendisini bilmediği bir gezegende, bilmediği bir ülkenin hakanı olarak bulur! Tüm bu olanlar bir rüya mıdır? Ya değilse?
Muhteşem bir bozkıra sahip; görkemli dağlar, Runik harfli sütunlar, kanatlı atlar, ışıklı kelebekler, güzel gözlü ceylanlarla dolu, her eşyanın örülerek yapıldığı, karın mavi yağdığı bu eşsiz diyarda; Mürteza ve dostları, yeraltı dünyasının canavarları Abra ve Yutba’ya karşı!
Türk mitolojisinden izler bulacağınız bu macera dolu romanı elinize alın ve mavi karlı bir hayal dünyasının kapısını aralayın…
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama