Elizabeth Blackburn «Telomer Etkisi PDF Oku»

31.01.2024
65
Elizabeth Blackburn «Telomer Etkisi PDF Oku»

Elizabeth Blackburn Telomer Etkisi PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Elizabeth Blackburn Telomer Etkisi tarafından kaleme alınan Elizabeth Blackburn Telomer Etkisi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Elizabeth Blackburn Telomer Etkisi PDF Oku

Elizabeth Blackburn «Telomer Etkisi» pdf indirYazar(lar) Elizabeth Blackburn , Elissa Epel
Kategori(ler) Sağlık
Yıl 2023
Sayfa 115

Telomer Etkisi kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Dr. Elizabeth Blackburn ve Dr. Elissa Epel’in kaleminden çıkan “Telomer Etkisi,” uzun yaşamın ve genç kalmanın yeni bilimini keşfetmenizi sağlayacak bir rehber. Peki, neden bazı 60 yaşındakiler 40 yaşındaymış gibi hissedip görünüyorlar? Bu kitap, telomer uzunluğu ve sağlığı ile zihin-beden ilişkisinin biyolojik temellerini açığa çıkarıyor.

“Telomer Etkisi,” telomerlerinizi koruyarak sağlıklı yaşam sürenizi artırmanın yollarını inceliyor. Uyku değeri, egzersiz, diyet, ve hatta çevresel etkenlerin telomerleri nasıl etkilediğini anlatırken, kronik stres, negatif düşünceler, gergin ilişkilerin ve hatta yaşadığınız mahallenin telomerlerinizi nasıl etkileyebileceğini inceliyor.

Bu kitap size sağlıklı beslenme önerileri, telomerler için uygun egzersiz türleri, stresten korunma metotları ve çocuklarınızın kısa telomerler geliştirmesini nasıl engelleyeceğinize dair öneriler sunuyor. “Telomer Etkisi,” günlük yaşamınızı gözden geçirmenize ve basit değişikliklerle nasıl daha uzun, sağlıklı ve manalı bir yaşam sürdüreceğinizi keşfetmenize yol gösterecek bir başyapıt.

Hücresel düzeyde nasıl yaşlandığınızı ve sağlıklı yaşam için neler yapabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, bu öncü kitabı kaçırmayın!


Elizabeth Blackburn, Elissa Epel Telomer Etkisi kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Elizabeth Blackburn, Elissa Epel Telomer Etkisi ücretsiz PDF E-kitap indir (oku)

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.