Evrenin Kitabı İlma / Dunah’ın Terazisi PDF Oku

18.03.2024
35
Evrenin Kitabı İlma / Dunah’ın Terazisi PDF Oku

Evrenin Kitabı İlma / Dunah’ın Terazisi PDF oku, PDF kitap depomuzda, A. S. Durmaz tarafından kaleme alınan Evrenin Kitabı İlma / Dunah’ın Terazisi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786050822311 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Evrenin Kitabı İlma / Dunah’ın Terazisi kitabı 552 olarak yayınlanmıştır.  Evrenin Kitabı İlma / Dunah’ın Terazisi kitabını 04.04.2016 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Evrenin Kitabı İlma / Dunah’ın Terazisi PDF Oku.

Evrenin Kitabı İlma / Dunah’ın Terazisi PDF Oku

Lav dolu yarığın başında çaresizce bekliyordu Tar. Atlayan sevdiği kadın Meysa’ydı ama lavların arasına karışan oydu adeta. Ve şimdi sızlayan yüreğine rağmen ilk defa tam anlamıyla kendini Son Nişanlı olarak hissediyordu!
 
Evet, omuzlarında ağır bir sorumluluk vardı ama o, Son Nişanlı’ydı!
 
Ortadan kaybolan Tar’ın sırrı, Lanetli Duvar’ın ardından gelen Kâhin Şif’in oyunu, gölgelerin arasında yaşanan yeni bir ırk, mağaraların içindeki halen keşfedilmemiş devasa şehirler, ordular taşıyan dev yarasalar, Birleşik Ordu’nun başında son savaşa bir araya getirilen Gulkave ve Kanlı Göl’ün içinden dünyaya gelecek umudun peşinde bir halk…
 
“Sevin bakalım insanoğlu, sevin! Bu son sevincin olacak!”
 
A. S. DURMAZ’ın kaleminden Türkiye’nin çok bi hayli beğeni alan ilk epik fantastik roman dizisinin üçüncü kitabı; İLMA/Dunah’ın Terazisi’yle macera devam ediyor!
 
 
 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.