Evrim Hala Krizde Bir Teori PDF indir

27.10.2023
97
Evrim  Hala Krizde Bir Teori PDF indir

Evrim Hala Krizde Bir Teori PDF indir, PDF kitap depomuzda, Michael Denton tarafından kaleme alınan Evrim Hala Krizde Bir Teori isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. Evolution: Still A Theory İn Crisis dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9789752566866 sayfadan oluşan Evrim Hala Krizde Bir Teori kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Evrim Hala Krizde Bir Teori kitabını 24.10.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Evrim Hala Krizde Bir Teori PDF Oku.

Evrim Hala Krizde Bir Teori PDF indir

“Sarsıcı bir eleştiri.”
                           
Dr. Jonathan Wells, Biyolog ve yazar, Evrimin İkonları

“Denton, fikirlerin tarihinden, bilimsel açıklamaya ustaca geçiş yapıyor.”
                                   
Michael A. Flannery, Professor, University of Alabama at Birmingham

“Yeni Darwinci paradigmanın, bi hayli yetkin ve kapsamlı bir eleştirisi.”
                                                                           
Dr. Günter Bechly, Paleontolojist
 
Evrim: Krizde bir Teori (1985) adlı kült kitabının yayına girmesindan 30 yıl sonra biyolog Michael Denton, Darwin’in evrim teorisinin, yaşam tarihini açıklamakta yetersiz kaldığı tezini tekrardan ileri sürüyor. Darwin’in  evrimin en büyük itici gücü olarak öne sürülen “kümülatif seçilim”ini yadsıyan, görmezden gelinemez boyutta birbiriyle örtüşen bulgu söz konusu.  Yaşamın başlangıcından, insan dilinin başlangıcına kadarki doğal gelişim sıralamasında eskiden olduğu gibi şimdi de çok derin bölünmeler, gruplaşmalar mevcut. Darwin’in öngördüğü adaptif geçiş formları dizisi bu farklılaşmaları açıklayamıyor. (bkz. wwwtheoryincrisiscom)
Bunun yanı sıra Denton biyoloji tarihi boyunca Darwin’in mekanizması tarafından açıklanamayan, adaptif olmayan gelişim sıralamasının yaygınlığı noktasında da kışkırtıcı yeni argümanlar ileri sürüyor. Bu kitap Baroque’un Biyolojisi isimli eşlik eden bir belgeselle aynı anda yayınlanmıştır.
 

Evrim Hala Krizde Bir Teori Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.