Festergrimm (Karton Kapak) PDF oku indir

23.02.2024
49
Festergrimm (Karton Kapak) PDF oku indir

Festergrimm (Karton Kapak) PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Thomas Taylor tarafından kaleme alınan Festergrimm (Karton Kapak) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 06.12.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786050846379 sayfadan oluşan Festergrimm (Karton Kapak) kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Festergrimm (Karton Kapak) kitabını Barış Purut numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Festergrimm (Karton Kapak) PDF Oku.

Festergrimm (Karton Kapak) PDF Oku

MEKANİK BİR DEV UYANIRKEN, KASABA İÇİN ZAMAN DARALIYOR!
 
Büyük Nautilus Oteli’nin Kayıp Eşya Koruyucusu Herbie ve korkusuz arkadaşı Violet, şu ana dek Tuhaf Deniz Kasabası’nın birden fazla sırrını görülmektedirmıştır: Dalgaların altında gizlenen, sahillere vuran ve kilitli kapıların ardında yatan sırlar. Zeki ve acımasız düşmanları Sebastian Yılanbalık, kasabanın soğuk ve fırtınalı bir gününde ölümden dönmüşçesine ortaya çıkıp uzun süredir kapalı olan balmumu müzesini açma planlarını anlattığında, maceraperest ikili onun kötü niyetlerinden şüphelenir. Araştırmaları onları kasabanın sırlarla dolu tanınmış geçmişine götürdüğünde, haklı olduklarını anlarlar. Sebastian Yılanbalık, anahtarının Herbie’de olduğunu inandığı bu sırrı görülmektedirmak için her şeyi göze almıştır. 
Ölümden dönen ezeli baş düşman… Ürkütücü efsaneler… Hareket eden balmumu heykelleri… Ve kasabayı kasıp kavuran devasa bir robot… Devamı için yeterince cesaretli misin?
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.