Feyyaz Yiğit «8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum PDF Oku»

03.02.2024
70
Feyyaz Yiğit «8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum PDF Oku»

Feyyaz Yiğit 8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Feyyaz Yiğit 8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum tarafından kaleme alınan Feyyaz Yiğit 8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Feyyaz Yiğit 8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum PDF Oku

Feyyaz Yiğit «8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum» pdf indirYazar(lar) Feyyaz Yiğit
Kategori(ler) Roman
Yıl 2019
Sayfa 284

OKU KITAP INDIR

8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

“Başkasına ait bir tatminiyetin gölgesinde dinlenemezsiniz.”

Elinizdeki eser M.Ö 8000’lerde dilden dile anlatılan epik bir destan olabilirdi. O durumda tanrılar, kahramanlar, mucizeler ve büyük yıkımların öyküsünü okumayı bekleyebilirdiniz.

Aslını söylemek gerekirse “8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum”da bunların hepsi var. Sadece olaylar şimdilerde, belirsiz bir kentin belirsiz bir sokağında bulunan “Thunder & Shadows” isimli bir kahvehanede geçiyor. Kahramanları da Ekrem, Mustafa, Sezer, İsmet, Masis ve İkbal.

“Abi izin versen anlatacağım. Demem o ki önce şöyle düşündüm, acaba salonda bir hanım çalışsa çok şık gözükmez mi? Sonra dedim, tabii ki şahane bir şey olur. Arkasından aklıma bu arkadaşım geldi. Her türlü etnik yapıya ve inanca çok saygılı olan Thunder & Shadows’a siyahi bir hanım daha çok yakışır diye düşündüm.”

Dünyanın en saçma mekanında, birbirinden acıklı karakterler etrafında akıp giden bu hikaye bizi hem gülmekten dehşete düşürüyor hem de mikroskobik yaşamlarımıza dürüstçe bakmaya çağırıyor.

“En azından vicdanım rahat mı? Ben, en azından doğru olanı mı yaptım? Bu da yetmiyor değil mi? O zaman, yerimde kim olsa aynı şeyi mi yapardı? İnsanın kendisiyle aynı fikirde olamaması ne fena.”

Bütün enerjisini “iyi” ve “doğru” olanı yapmak için harcayan, fakat ifrata kaçıp büsbütün deliren ve en sonunda birbirinin içine lağımlar akıtan bireylerin dramını çok tanıdık bulacaksınız.

“Bir çoban gibi güdüyordum Mithat abinin hislerini. Onu erkenden uyandıran sıkıntıları, benim çok kıymetli koyunlarımdı adeta. Kız kardeşiyle alakalı endişelarına kaval çalıyordum. Fazla üzüleceği bir konuya değerse dilim, hemen yolluyordum içimdeki sinsi köpeği. Hem onu kurtarıyordum hem de kendi köpekliğimi.”


Feyyaz Yiğit 8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Feyyaz Yiğit 8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Feyyaz Yiğit 8-9 Senedir Kendimi İyi Hissetmiyorum online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.