Fırtınadan Sonra PDF oku indir

12.02.2024
30
Fırtınadan Sonra PDF oku indir

Fırtınadan Sonra PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Dursun Kâmil Arıcıoğlu tarafından kaleme alınan Fırtınadan Sonra isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256355507 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Fırtınadan Sonra kitabı 82 olarak yayınlanmıştır.  Fırtınadan Sonra kitabını 30.01.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Fırtınadan Sonra PDF Oku.

Fırtınadan Sonra PDF Oku

Rabbimiz, kelâmı Peygamberine OKU emriyle başlattı. Efendimiz de evreni, dünyayı, insanı okudu. İnsanları hep sevdi ve başardı. İnsanoğluna yol gösterdi, klavuzluk etti. Karanlıklarda kaybolan, bunalan Âdemoğluna ışık oldu. Nefes aldı, yol aldı, çağ atladı insanlık. Sonra sevgiyi, muhabbeti, vefayı öğretti insanoğluna. Sevgi tohumları ekti. Cahiliye dönemini bitirip, Asrı Saadet dönemini nakış nakış, ilmek ilmek işledi, sevgi dilini tercih ederek.

Severek, sevgi yumakları oluşturarak zor dünyayı kolaylaştırabiliriz, yaşanabilir bir dünya kurabiliriz.

Sevmeyi, gülümsemeyi beceremeyen yalnızlaşır kalabalıklarda.
Güneş gibi, ay gibi yayalım etrafımızı, aydınlatalım sevgi tomurcuklarıyla.

Sevgiyi, gülümsemeyi paylaşalım. Dışımız içimizin aynasıdır.
Bugün varız, yarın belki olmayabiliriz. Yol yakınken sevmeyi, gülümsemeyi ertelemeyelim.

Kalsın yalnızca sevgi, saygı ve gülümseme. Bu dünya çapında kaybedecek bir şeyimiz yok. Sevgi dili ile konuşalım. Daralan, yaralı, biçare gönüllerimiz açılsın ki yaşamın tadına varalım.

Biz de Efendimiz gibi başarabiliriz.
 

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.