Gecenin Gecesi PDF oku indir

23.02.2024
33
Gecenin Gecesi PDF oku indir

Gecenin Gecesi PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Hasan Ali Toptaş tarafından kaleme alınan Gecenin Gecesi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9789752810976 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Gecenin Gecesi kitabı 86 olarak yayınlanmıştır.  Gecenin Gecesi kitabını 09.06.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Gecenin Gecesi PDF Oku.

Gecenin Gecesi PDF Oku

Her biri Hasan Ali Toptaş’ın edebiyatını kazan, kazdığı yere yeni sorular bırakan, bıraktığı soruları derinleştiren, derinleştirdikçe daha da karışan, karıştığı ölçüde de billurlaşan öyküler. Kısık sesli, meraklı, ruhu kolaçan eden, arayan metinler…
Gecenin Gecesi öykünün geldiği yeri yeniden konuşan bir kitap. “Onun atı daha gurbete çıkmadan ürkütülmüştür,” denilmişti Toptaş için. Bu kitapta da gurbete çıkanlar var. Gurbeti külfet, külfeti azap belleyenler var. Ve herkes eve dönüyor sonunda.
Eve: Edebiyata.
 
Şimdi sen, öyleyse bütün bunları neden yazdın, diyeceksin belki. Doğrusu, neden yazdığımı ben de bilmiyorum. Demek, yorganı omuzlarıma doğru çekip, bu yatak beni öldürecek dedikten sonra yazının içinde uyuyakalmışım.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.