Geçmişe Ait Olan PDF Oku

19.03.2024
26
Geçmişe Ait Olan PDF Oku

Geçmişe Ait Olan PDF oku, PDF kitap depomuzda, Bahar Çelik Ankara tarafından kaleme alınan Geçmişe Ait Olan isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257331197 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Geçmişe Ait Olan kitabı 320 olarak yayınlanmıştır.  Geçmişe Ait Olan kitabını 22.01.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Geçmişe Ait Olan PDF Oku.

Geçmişe Ait Olan PDF Oku

“Uç Penelophy! Rüzgâra karşı, özgürce ve korkusuzca uç! Tıpkı Adam’ın da dediği gibi, döndüğünüzde eskisi gibi olamayabilirsiniz. Evet, eskisi gibi değildim. Daha kuvvetli ve daha karalı, korkusuz ve yenilmezdim.”

Babası ile birlikte çiftlikte büyüyen May’in bu hayattan tek beklentisi her lise öğrencisi gibi iyi bir üniversite kazanmaktı. Bunun dışında hayat onun için atı Penelophy ile gün batımını yakalamak, müzik dinlemek ve dostları ile buluşmaktı. Ta ki, yakınındaki insanlar enteresanlaşana kadar…
Sevdiği insanları kurtarmak adına çıkacağı bu yolculukta meselenin kendisi ile alakalı olduğunu nereden bilebilirdi? Peki ya bu 2500 yıllık bir mesele ise? Ya doğru bildiği her şey koca bir yalansa? Aynadaki yansıması aslında sandığı kişi değilse?

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.