«Genç Bir İşadamına Emre Yılmaz PDF Oku»

31.01.2024
27
«Genç Bir İşadamına Emre Yılmaz PDF Oku»

Genç Bir İşadamına Emre Yılmaz PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Genç Bir İşadamına Emre Yılmaz tarafından kaleme alınan Genç Bir İşadamına Emre Yılmaz isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Genç Bir İşadamına Emre Yılmaz PDF Oku

«Genç Bir İşadamına» Emre YılmazYazar(lar) Emre Yılmaz
Kategori(ler) Edebiyat, Deneme-İnceleme
(Uluslararası Kitap Numarası) ISBN 9789752870154
Yıl 2004
Sayfa 226

Genç Bir İşadamına Emre Yılmaz için özet (Açıklama)

”Yazdıklarından bazıları Murphy Yasaları gibi duvarlara asılacak.”
Sibel Kilimci / Mart – 1996

”…İşadamı dünyasını, yalnızca sosyete dergilerinden ve televizyonlardaki paparazzi programlarından dış fotoğraflarıyle seyredenlere… İçerden bilgi sızdıran bu kitap, değişik bir pencere açıyor. Kelimelerle karikatürler çiziyor. Kitap çok daha renkli ve cesur ifadelerle örülmüş.”
Güneri Civaoğlu / Milliyet / 30 Nisan 1996

”…Her satırında, insan zekasının, yaratıcılığının, aklının yapabilirliğini, edebilirliğini soluyup öte yandan keyif duymak olabilecek. Ama öbür yanıyla kaldığını göreceksiniz…”
Murat Birsel / Yeni Yüzyıl / 29 Mart 1996

”…1994 senesinde tüm işlerini tasfiye ederek doğal yaşamı seçen ve ”Genç Bir İşadamına” adlı kitabıyla iş dünyasını eleştiren Emre Yılmaz, ”iş köleliğine hayır!” diyor.”
Global Managament / Mayıs – Haziran 1996

”Emre Yılmaz, bu kitabında yuppie’liği çok hoş, ironik biçimde sorguluyor. Son derece yalın bir dille bölüm bölüm her konuya değiniyor. Bir işadamının iş yaşamı, yüzyıl fikirleri, özel yaşamı ayrıntılı biçimde anlatılıyor. Kitap; basit, kimi zaman argo ifadelerle gerçeği pat diye insanın yüzüne vuruyor. Bence bireylerin kendilerini sorgulaması yönünden çok mühim bir kitap…”
Leyla Alaton / Esquire / Şubat 1996

”Farklı çevrelerden bireylerin, ortak beğenisini kazanan bu kitabın, ‘iş dünyasındaki günahların, yıkımların sergilenmesini isteyen, demokrasi kültürünü hazmetmemiş iş dünyası temsilcileriyle; iş dünyasının insanı tüketen yanının sergilenmesinden keyif alan sosyalistlerin ve aydınların buluşma noktası’ olabileceğini düşünüyorum…”
Sezai Kaynak / Esquire / Şubat 1996
(Arka Kapak’tan)


Kütüphanemizde Genç Bir İşadamına kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir yahut Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Genç Bir İşadamına Emre Yılmaz PDF E kitap indir

PDF

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.