Gerçek Aşkın Laneti PDF oku indir

23.02.2024
59
Gerçek Aşkın Laneti PDF oku indir

Gerçek Aşkın Laneti PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Stephanie Garber tarafından kaleme alınan Gerçek Aşkın Laneti isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 09.01.2024 dilinde ve 312 ebatında basılan ayrıca  A Curse For True Love sayfadan oluşan Gerçek Aşkın Laneti kitabı 9786256932579 olarak yayınlanmıştır.  Gerçek Aşkın Laneti kitabını Nihal Tokinan Gökçe numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Gerçek Aşkın Laneti PDF Oku.

Gerçek Aşkın Laneti PDF Oku

Hayal kur, umut et ve sihre inanmaktan hiç vazgeçme, tıpkı Evangeline gibi…
 
New York Times’ın çok satan yazarı Stephanie Garber’dan Caraval serisinin sihirli evreninde geçen lanetli aşk üçlemesi Kırık Bir Kalp, olağanüstü bir sona ulaşıyor… Şimdilik.
 
Bir gün mutlaka kendini bir peri masalında bulacağına inanan Evangeline Fox, mutlu sona ulaşmak için Muhteşem Kuzey’e gitti. Burada yakışıklı bir prensle evlendi ve tanınmış bir şatoda yaşamaya başladı. Lakin Evangeline’in bu masal için ödediği yıkıcı bedelden haberi yok. Ve kocası bunu öğrenmemesi için gereken her şeyi yapmaya kararlı ama önce Kupa Prensi’ni öldürmesi gerekiyor.
 
İki adam, bir kadın ve sonsuza dek mutluluk için ölümcül bir savaş. Gerçek Aşkın Laneti’nde
kan dökülecek, kalpler çalınacak ve büyük bir sır ortaya çıkacak.
 
“Stephanie Garber, peri masallarının tartışmasız kraliçesi. Onun dünyasına dalar dalmaz, büyünün, hilenin ve tutkunun içinde mutlulukla kayboluyorsunuz.”
Mary E. Pearson
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.