Gizemli Günlükler PDF oku indir

24.02.2024
42
Gizemli Günlükler PDF oku indir

Gizemli Günlükler PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Serpil Öztürk tarafından kaleme alınan Gizemli Günlükler isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257554893 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Gizemli Günlükler kitabı 118 olarak yayınlanmıştır.  Gizemli Günlükler kitabını 09.01.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Gizemli Günlükler PDF Oku.

Gizemli Günlükler PDF Oku

“İçimde büyüyen sevginle uyandım bu sabah. Bana dokunan ellerinle. Karşımdaki duruşunla. Gözlerine ilk defa bu kadar derinden bakıyorum belki de. İnsan kaybedince daha bir sıkı sarılmak istiyor tabi ki. Belki bu sefer gitmez diye.

Anılar anımsamak için saklanan son eşyalardan daha iyi. Onlar eskimiyor da. Hiçbir şey yaşamamış bireylerin eşyalar üzerinden kurmaya çalıştıkları bu bağ niye? Giden kıymetliyse ve yaşamında varsa zaten ölümünden sonra anı aramaya gerek yok. Başucumda duruyor kitabın. Defalarca senin ve defalarca benim okuduğumuz Nazım Hikmet’in Piraye’si. Senin kenarını kırdığın yerler benim sevdiklerime karışmış. Yaşadığımız her şey gibi bir armağan edasıyla başucumda.”

Bir gün bir kapıdan geçeriz, bütün yaşamımız değişir. Biz bilmesek de anlarız ki artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Üç gencin kendine ait bir oda arayışı ile başlayan bu serüven onlar için çiçeği burnunda bir yaşamın başlangıcı olacaktır.

Serpil Öztürk, birbirimize dokunmadan geçip gittiğimiz hayatlarımızın aslında nasıl da farklı ve duygu dolu olduğunu akıcı, sade bir dille anlatmış. Eline alanın tek solukta okumak isteyeceği, naif yargısız bir biçimde insana eğilen ‘Gizemli Günlükler’ okurunu bekliyor.
 

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.