Gizli Formül PDF Oku

Gizli Formül PDF Oku

Gizli Formül PDF oku, PDF kitap depomuzda, Joseph Murphy tarafından kaleme alınan Gizli Formül isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 26.02.2024 dilinde ve 184 ebatında basılan ayrıca  The Secret Formula sayfadan oluşan Gizli Formül kitabı 9786256755215 olarak yayınlanmıştır.  Gizli Formül kitabını Ezgi Uğur numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Gizli Formül PDF Oku.

Gizli Formül PDF Oku

Gerçekte kim olduğunuzu keşfetmeye ve yaşamınızı kökten değiştirmeye hazır mısınız?

İnsanın en büyük gereksinimi, kendine inanmasıdır. Kendimize olan inancımız tek değilse bile en ilkel, en temel ve en umut verici ihtiyacımızdır.

 Sağlıklı bir biçimde kendine inanç, başarının en büyük belirleyicisidir ama çoğumuz bundan yoksunuz.
Joseph Murphy, Gizli Formül’de benlik duygunuzu güçlendirmenin gizli anahtarını ortaya koyuyor. Basit, ikna edici ve baştan çıkarıcı adımlarla, düşüncelerinizin metafizik gücünü ve zihninizin evrenin en yüksek yaratıcı ilkesiyle bağlantısını keşfedeceksiniz. Bu gerçeği keşfettiğinizde, yolunuzda bolluk ve bereketle, güvenle, neşeyle, hâkimiyetle ilerlemek için gerekli bilgeliği de elde edeceksiniz.

“Bilinçaltınız büyük ölçüde kaderinizdir ve kaderiniz şekillendirilebilir. Gizli Formül’deki yöntemler size bunun nasıl yapıldığını gösteriyor.”
-Mitch Horowitz

 

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.