Gökçen Koçan «Onsra 2 – Hûn PDF Oku»

03.02.2024
45
Gökçen Koçan «Onsra 2 – Hûn PDF Oku»

Gökçen Koçan Onsra 2 – Hûn PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Gökçen Koçan Onsra 2 — Hûn tarafından kaleme alınan Gökçen Koçan Onsra 2 – Hûn isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Gökçen Koçan Onsra 2 – Hûn PDF Oku

Gökçen Koçan «Onsra 2 - Hûn» pdf indirYazar(lar) Gökçen Koçan
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 512

OKU KITAP INDIR

Onsra 2 – Hûn kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Toprağı tutmak istedim, toprak altımdan kaydı. Bu öyle bir kaymaydı ki, yüzümden her bir toprak tanesi asice geçerek tenimde iz bıraktı. Kapalı gözlerimin arasında bir görüntü belirdi.
Hevybanû, neşeyle gülümsüyordu ama bana değil… Yanında boncuk gözlü bir kız çocuğu vardı.
“Ölüyorsun, Alp Aslan,” dedi iç sesim. “Ölüyorsun…” İç sesim bile hâlime acır bir biçimde gülümsedi.
“Senin kızın olmaz… Ondan kız çocuğu görüyorsun…”
Ardından o kız çocuğu büyüdü, kırlar arasında kelebek kovaladı. Kovaladığı kelebeğin, babasının ruhu olduğunu bilemeden… “Ölüm Allah’ın emri de Aslan’ım, yolun sonunda Hevybanû’dan ayrılmak olmasaydı…” Bilincim kapanmadan son gördüğüm, zihnimin bana gösterdiği mutlu görüntüler olsun isterdim ama benim naaşım bir hayvan ölüsü gibi bir yere atıldı. Oysaki şehit cenazesine böyle muamele yapılmazdı…


Gökçen Koçan Onsra 2 – Hûn kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Gökçen Koçan Onsra 2 – Hûn ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Gökçen Koçan Onsra 2 – Hûn online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.