Gönülçelenler PDF oku indir

23.02.2024
39
Gönülçelenler PDF oku indir

Gönülçelenler PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Ali Novak tarafından kaleme alınan Gönülçelenler isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. The Heartbreakers dilinde ve Ciltli ebatında basılan ayrıca  9786257973953 sayfadan oluşan Gönülçelenler kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Gönülçelenler kitabını 16.06.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Gönülçelenler PDF Oku.

Gönülçelenler PDF Oku

Herkes onlara hayrandı
Bir kişi hariç
 
Stella, hasta yatağındaki kardeşi Cara için her şeyi yapardı. Onun en sevdiği müzik grubu Gönülçelenler’in albümünü imzalatabilmek için saatlerce sıra beklemek de buna dahildi. Kafein yüklenip bu zorlu vazifeye hazırlanmaya çalıştığı sırada, bir daha kim bilir nerede yüz yüze kalacağı çok tatlı bir çocukla tanışması kaderin cilvesiydi adeta.
 
Lakin Stella’nın yaşamı klişe bir aşk şarkısına dönmek üzereydi çünkü kahvecideki çocuk Gönülçelenler’in solisti Oliver Perry’den başkası değildi. Bir sinir patlaması sırasında gruba hakaretler yağdıracağını, yaşamının fırsatının ayağına geldiğini veya havada aşk kokusu olduğunu ise kesinlikle tahmin edemezdi.
 
“Her sayfasına bayıldım. Oliver Perry gönlümü hemen çaldı.” —Anna Todd
 
“Bitirene kadar elimden bırakamadım. Çok romantik ve keyifli.” —Kasie West
 
“Tam da yazın okumak isteyeceğiniz türden tatlı bir aşk hikâyesi.” RT Book Reviews
 
“Erkeklerden oluşan müzik gruplarına hayransanız kaçırmak istemezsiniz.” Kirkus
 
“Ailevi problemler, hastalık, kendi keşfetmek gibi derin konulardan kaçınmayan bir roman.” School Library Journal
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.