Gözler Kanatlar Çiçekler Kuyruklar PDF oku indir

03.02.2024
42
Gözler Kanatlar Çiçekler Kuyruklar PDF oku indir

Gözler Kanatlar Çiçekler Kuyruklar PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Deniz Gezgin tarafından kaleme alınan Gözler Kanatlar Çiçekler Kuyruklar isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9789750759918 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Gözler Kanatlar Çiçekler Kuyruklar kitabı 96 olarak yayınlanmıştır.  Gözler Kanatlar Çiçekler Kuyruklar kitabını 07.02.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Gözler Kanatlar Çiçekler Kuyruklar PDF Oku.

Gözler Kanatlar Çiçekler Kuyruklar PDF Oku

Mevsimlerin değiştiği, denizlerin dibe yüzdüğü, göçlerin tersine çevrildiği bir zaman… Dünyanın dört bir yanı yaşamasızlığın hükmü altına girmiş, yapay varlıklar çoğalırken her köşeye değişmeyen ölümcül bir işleyiş sinmiştir. Yine de anbean gelişigüzel bir hareket şekillenip canlanır; dağlar, taşlar, sular ve uzuvlar yaşamı yaşanır kılacak kıpırtıyı canlı tutup kimseyi yolda bırakmazlar. İlk bakışta göze görünmeyen patikalar birbirlerine bağlanıp, uzayıp iç içe geçer, ağlar örerler. 
  
Deniz Gezgin, Ahraz ve YerKuşAğı’ndan sonra sınırsız bir hayal gücüyle şekillendirdiği yeni romanıyla yerkürenin en kuytularına nüfuz edip yaşama ve yaşamın karşısında duran güçlere ses veriyor. Gözler Kanatlar Çiçekler Kuyruklar dünyanın gözyaşlarının söküldüğü masmavi bir volkanda köklenen Luçe ile alıkonduğu Yuva’dan özgürlüğe kaçıp sıkı sıkı hayata tutunan Kara’nın bir durup bir ilerledikleri bir yolculuğun hikâyesini, birlikte dile getirdikleri bir arayış şarkısını anlatıyor.
 
#doğa #yaşam #volkan #hayvan #ölüm #hareket #özgürlük #arayış
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.