Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri PDF Oku

25.03.2024
20
Grupla Psikolojik Danışma  İlke ve Teknikleri PDF Oku

Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri PDF oku, PDF kitap depomuzda, Kolektif tarafından kaleme alınan Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786254279737 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri kitabı 336 olarak yayınlanmıştır.  Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri kitabını 25.03.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri PDF Oku.

Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri PDF Oku

1995’te ilk basımı yapılan ve 18. basımına ulaşan Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri isimli bu kitap, kat edilen uzun yolun da bariz bir ispatı niteliğindedir.
Kitapta, baş yazarının kırk beş yıllık meslek yaşamında önderliğini yaptığı onlarca grupla psikolojik danışma oturumlarından örneklere ve görsellere yer verilmiştir. Bu emsallarin ve görsellerin, anlatılanların bilinmesinı kolaylaştıracağı kanısına varılmaktadır. Kitabın içeriği planlanırken öğrenme modeline dayalı gruplar temel alınmıştır. Bu nedenle “danışan”, “psikolojik danışman” kavramları kullanılmıştır. Lakin transferans ve direnç konularında özellikle diğer kaynaklara atıfta bulunulduğunda “hasta” kavramı tercih edilmiştir.
Grupla Psikolojik Danışma İlke ve Teknikleri kitabının bu basımı, beş yeni yazarın kaleme aldıkları; ergenlerle grupla psikolojik danışma, engelli bireylerle grupla psikolojik danışma, terapötik çalışma uyumu ve grupla psikolojik danışma sürecinde sessizlik konuları ile yenilenmiş ve geliştirilmiştir.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.