Hasan Nail Canat «Bir Küçük Osmancık Vardı PDF Oku»

31.01.2024
77
Hasan Nail Canat «Bir Küçük Osmancık Vardı PDF Oku»

Hasan Nail Canat Bir Küçük Osmancık Vardı PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Hasan Nail Canat Bir Küçük Osmancık Vardı tarafından kaleme alınan Hasan Nail Canat Bir Küçük Osmancık Vardı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Hasan Nail Canat Bir Küçük Osmancık Vardı PDF Oku

Hasan Nail Canat «Bir Küçük Osmancık Vardı» pdf indirYazar(lar) Hasan Nail Canat
Kategori(ler) Çocuk
Yıl 2021
Sayfa 128

Bir Küçük Osmancık Vardı kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Osmancık, ailenin biricik çocuğudur. Kötü emellerine yenik düşmüş, gözlerini para hırsı bürümüş bir çete tarafından kaçırılır. Ailesi Osmancığın yaşamından çok endişe etmektedir. Bir an evvel biricik yavrularına kavuşmak isterler ve bunun için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdırlar. Lakin bunu yapmak o kadar kolaylaşacak mı?

Masum ve korumasız bir çocuk olan Osmancık, onu çok seven ailesine kavuşabilecek mi?

“Bir Küçük Osmancık Vardı” bir solukta okunacak heyecan dolu, duygu yüklü bir ilk gençlik romanı.


Hasan Nail Canat Bir Küçük Osmancık Vardı kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Hasan Nail Canat Bir Küçük Osmancık Vardı ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.