Hava Taşımacılığı Yönetimi Uluslararası Bir Perspektif PDF indir

27.10.2023
59
Hava Taşımacılığı Yönetimi  Uluslararası Bir Perspektif PDF indir

Hava Taşımacılığı Yönetimi Uluslararası Bir Perspektif PDF indir, PDF kitap depomuzda, Kolektif tarafından kaleme alınan Hava Taşımacılığı Yönetimi Uluslararası Bir Perspektif isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. TÜRKÇE dilinde ve 16.5 x 24 cm ebatında basılan ayrıca  416 sayfadan oluşan Hava Taşımacılığı Yönetimi Uluslararası Bir Perspektif kitabı Karton Kapak olarak yayınlanmıştır.  Hava Taşımacılığı Yönetimi Uluslararası Bir Perspektif kitabını 9786254177965 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Hava Taşımacılığı Yönetimi Uluslararası Bir Perspektif PDF Oku.

Hava Taşımacılığı Yönetimi Uluslararası Bir Perspektif PDF indir

İkinci basımından Türkçeye kazandırılan Hava Taşımacılığı Yönetimi: Uluslararası Bir Perspektif isimli bu kitap, ticari hava taşımacılığı yönetimine ilişkin çeşitli ve dinamik alanda derinlemesine bilgi sağlamakta ve sektördeki en son gelişmeleri kapsamlı olarak yansıtmaktadır.

Hava taşımacılığı yönetimi hususundaki temel ilkeler ve uygulamalar ile ilgili sağlam bir altyapı sağlamak maksadıyla bu ders kitabında hem giriş niteliğindeki kaynak materyal hem de daha gelişmiş içerik sunulmaktadır.

Kitap, yazımızın detayında bulunan temel özelliklere sahiptir:
Havacılık hukuku ve ekonomisi, havaalanı ve havayolu, mali işler, çevresel etkiler, insan kaynakları yönetimi ve pazarlama konuları da dâhil olmak üzere temel hava taşımacılığı yönetimi konuları ile ilgili bilgi sağlayan, açık biçimde yapılandırılmış konu tabanlı bir yaklaşım,
Dünya çapında ileri gelen hava taşımacılığı akademisyenleri ve uygulayıcıları tarafından kaleme alınan ve ülkeler arası bir bakış açısı sağlayan bölümler,
Öğrenme hususunda çerçeve sağlayan öğrenme hedefleri ve kilit noktalar,
Her bölümde kutu içine alınmış vaka çalışmaları ve örnekler,
Düşüncenin hızlandırılması ve anahtar terim ve kavramların bilinmesina yardımcı olmak maksadıyla sunulan anahtar sözcüklerin tanımları ile dur ve düşün kutuları.

Havacılık ve işletme yönetimi programlarında lisans ve lisansüstü düzeyde öğrenim gören öğrenciler ile bilgi tabanlarını genişletmek isteyen sektör çalışanları için tasarlanan bu kitap, dünya çapındaki ticari hava taşımacılığı sektörünün şekilini ve işlevini şekillendiren temel yasal, düzenleyici, stratejik ve operasyonel kavramlar ve süreçler hususunda tek bir kaynak noktası sağlamaktadır.

Hava Taşımacılığı Yönetimi Uluslararası Bir Perspektif Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.