Hayal Gücünün Merkezine Seyahat PDF Oku

29.03.2024
27
Hayal Gücünün Merkezine Seyahat PDF Oku

Hayal Gücünün Merkezine Seyahat PDF oku, PDF kitap depomuzda, Kolektif tarafından kaleme alınan Hayal Gücünün Merkezine Seyahat isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9789752731264 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Hayal Gücünün Merkezine Seyahat kitabı 405 olarak yayınlanmıştır.  Hayal Gücünün Merkezine Seyahat kitabını 31.05.2005 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Hayal Gücünün Merkezine Seyahat PDF Oku.

Hayal Gücünün Merkezine Seyahat PDF Oku

Bilimkurgu ve fantazi başlangıcından bugüne dek Türkiye’de gerçekten ilgiyle okunmuş ve takip edilmiş türler, belki “mucizelerle düşünmeye” eğilimli bir toplum olduğumuzdan belki de sınırlı ve baskılı bir dünya çapında sınırsız ve özgür düşler kurmamıza olanak sağladığından…

Hayalgücünün Merkezine Seyahat isimli bu seçki, Jules Verne adına gerçekleştirdiğimiz öykü yarışmasının dereceye giren altı yazarına ait on dokuz ödüllü öyküden buluşmaktedir: İlk Türkçe bilimkurgu ve fantazi kitabımız olarak siz okurlarımıza sunduğumuz bu seçki, umarız türlerin Türkiye macerasına olumlu bir katkıda bulunur.

Fantastik Kurgu-Bilim Kurgu
Işıl Beril Tetik-Demokan Atasoy-Yiğit Değer Bengi-Ayşegül Nergis-Murat Güney-Ümit Yaşar Özkan

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.