Hayatta Beni En İyi Anlayan Hep Gözyaşlarım Oldu PDF oku indir

12.02.2024
42
Hayatta Beni En İyi Anlayan Hep Gözyaşlarım Oldu PDF oku indir

Hayatta Beni En İyi Anlayan Hep Gözyaşlarım Oldu PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Şerafettin Pekgöz tarafından kaleme alınan Hayatta Beni En İyi Anlayan Hep Gözyaşlarım Oldu isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257736954 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Hayatta Beni En İyi Anlayan Hep Gözyaşlarım Oldu kitabı 214 olarak yayınlanmıştır.  Hayatta Beni En İyi Anlayan Hep Gözyaşlarım Oldu kitabını 09.11.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Hayatta Beni En İyi Anlayan Hep Gözyaşlarım Oldu PDF Oku.

Hayatta Beni En İyi Anlayan Hep Gözyaşlarım Oldu PDF Oku

Güzel sanatlar farklı sınıflarla yaşamın içinde yer alsa bile ele alınan konular bu dalların hepsinde ortaktır. Bu konular yaşama dair, yaşamın içinden konulardır. Toplumun içinden gelen sanatçılar da kendi dalı bağlamında insanın yaşadıklarını, isteyip de yaşayamadıklarını, umutlarını, hayallerini dile getiren, duyuran, anlatan toplum sözcüleridir bir bakıma.
Şiir de bu sınıflandırmada işitsel (fonetik) sanatlar arasında yer alır. Modern yöntemle sınıflandıracak olursak da “Dil Sanatları” içine de koyabiliriz şiiri. Kendimi bildim bileli her türlü sanat eserine, özellikle de şiire karşı, özel bir ilgim var. Bu nedenledir ki benim için;
İlkbaharda topraktan boy veren kardelendir şiir,
Yazın, denizde ufka doğru yol alan yelkenlidir şiir,
Sonbaharda ağacın dibinde biriken gazellerdir şiir,
Kışın bahçede çocuklarla oynayan kardan kişidir şiir,
Sonsuzluğun dünyasına atılan adımın edebi tanığıdır şiir,
Beş mevsimdir, yaşamın ta kendisidir şiir.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.