Hayvan Barınağı PDF oku indir

12.02.2024
34
Hayvan Barınağı PDF oku indir

Hayvan Barınağı PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Hasan Doğan tarafından kaleme alınan Hayvan Barınağı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256468368 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Hayvan Barınağı kitabı 128 olarak yayınlanmıştır.  Hayvan Barınağı kitabını 21.12.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Hayvan Barınağı PDF Oku.

Hayvan Barınağı PDF Oku

Hasan Doğan’ın “Hayvan Barınağı” romanı, olumsuzluklardan sevgiye, yalnızlıktan dayanışmaya uzanan, Fazlı’nın çarpıcı hikâyesini konu alıyor.
Köpeklerin saldırısıyla yüzünün şekli bozulan Fazlı, köpeklerden intikam almak için bir hayvan barınağı kurar. Lakin zamanla, köpeklerle arasında bir bağ meydana gelir. İntikam duyguları, yerini sevgiye bırakır.
Fazlı, hayvan sevgisinin gücü ile değişmeye başlar. Hayvan sevgisi, onun yalnızlığına ilaç olur ve toplumla daha derin bir bağ kurmasını sağlar. Hayvan barınağı aracılığıyla Fazlı’nın tüm yaşamı kökten değişecektir.
Fazlı’nın sıradışı hikâyesi, hayvan sevgisinin insanın yalnızlığına nasıl çare olabileceğini, sevginin ve umudun her engeli aşabileceğini gözler önüne çıkarıyor.
Hayvan Barınağı, 7’den 70’e herkes için ilham verici bir eser.
 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.