Hera PDF Oku

07.05.2024
18
Hera PDF Oku

Hera PDF oku, PDF kitap depomuzda, Asya Demeter tarafından kaleme alınan Hera isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257940474 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Hera kitabı 376 olarak yayınlanmıştır.  Hera kitabını 11.06.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Hera PDF Oku.

Hera PDF Oku

Yakışıklılığının, zenginliğinin, magazin gündeminden düşmeyen şöhretinin bir kadının kalbini kazanmaya yetmediğini gören bir işadamı, Batu… Beril’in kalbini kazanmaya çalışırken usul usul değiştiğinin farkında bile değildir.
Cazibesine kapıldığı adamın kendini sırça köşküne kapadığını,  acılarını geçmişe değil içine gömdüğünü gören bir kadın, Beril… Yalnız ona değil, kendi kişiliğine bile ihanet eden eski eşini, senelerın getirdiği maddi birikimi bir kalemde silmişken Batu’nun ayaklarının altına serdiği imkânları reddeder. O modern çağın Külkedisi’dir, prenses olmanın değil, kendi ayakları üzerinde durabilmenin peşindedir.
Renkli dünyanın spot ışıkları “sıradan” görünen Beril’e çevrildiğinde, kuvvetli, kararlı, kabiliyetli, çekici bir kadın ışıldamaya başar. İşte o kadın, aşkı, sevmeyi, sevilmeyi ve cinselliğini keşfeder.
Asya Demeter, bambaşka dünyaların insanları Beril ile Batu’yu bir aşkta buluştururken okurunu da incelikli mizahıyla romana sevdalandırıyor.
Olayların ardı ardına geliştiği bir aşk hikâyesi okuduğumuzu düşünürken bir araya getirilen sürprizlerle Hera’nın sayfaları bir heyecan fırtınasıyla çevriliyor.
Romantik komedi klişelerini unutun… Çünkü bu roman…  
EVET ÇOK KOMİK, EVET ÇOK ROMANTİK… AMA ÇOK SIRA DIŞI!
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.