Hilal Şehir 3: Alev Ve Gölge Hanesi / Bryce ve Hunt PDF Oku

25.03.2024
35
Hilal Şehir 3: Alev Ve Gölge Hanesi / Bryce ve Hunt PDF Oku

Hilal Şehir 3: Alev Ve Gölge Hanesi / Bryce ve Hunt PDF oku, PDF kitap depomuzda, Sarah J. Maas tarafından kaleme alınan Hilal Şehir 3: Alev Ve Gölge Hanesi / Bryce ve Hunt isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 26.01.2024 dilinde ve 928 ebatında basılan ayrıca  Crescent City 3 – House of Flame and Shadow – Bryce and Hunt Bonus Story sayfadan oluşan Hilal Şehir 3: Alev Ve Gölge Hanesi / Bryce ve Hunt kitabı 9786256932609 olarak yayınlanmıştır.  Hilal Şehir 3: Alev Ve Gölge Hanesi / Bryce ve Hunt kitabını Seyhan Dönmez numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Hilal Şehir 3: Alev Ve Gölge Hanesi / Bryce ve Hunt PDF Oku.

Hilal Şehir 3: Alev Ve Gölge Hanesi / Bryce ve Hunt PDF Oku

ZİFİRİ KARANLIK BİR DÜNYA
ALEV ALEV YANAN BİR KIVILCIM
IŞIL IŞIL PARLAYAN BİR YILDIZ
 
 #1 New York Times | #1 USA Today | #1 Publishers Weekly
#1 Wall Street Journal | #1 Los Angeles Times 
 
Bryce Quinlan, Midgard’dan başka bir dünyayı görebileceğini hiç tahmin etmemişti; şimdiyse tek istediği Midgard’a geri dönmekti, çünkü tüm sevdikleri oradaydı: ailesi, dostları ve eşi. Bu garip yeni dünya çapında mahsur kalmıştı ve zekâsından başka güvenebileceği hiçbir şey yoktu.
Hunt Athalar, kendini birden fazla kez derin boşluklarda bulmuştu ama bu sefer en derinine batmıştı. İstediği her şeye sahip olduğu kısacık bir sürenin ardından kendini yine Asteri’nin zindanlarında buldu. Özgürlüğü elinden alınmıştı ve Bryce’ın korkunç kaderine dair hiçbir düşüncesi yoktu. Ona yardım etmek istiyordu ama Asteri’nin tasmasından kurtulana kadar elinden hiçbir şey gelmeyecekti.
 
37 dile çevrilen Hilal Şehir’in nefes kesici üçüncü kitabı Alev ve Gölge Hanesi olağanüstü bir geleceğe açılıyor.
 
 “Her fırsatta şaşırtan baş döndürücü, gerilim dolu bir girdap…”  
—Entertainment Weekly
 
“Maas’ın okurlarının aradığı tüm fantastik unsurlar, rengarenk çok katmanlı kahramanlar, aşk ve aksiyon dolu olay örgüsü…” 
—Booklist
 
“Keskin mizah ve için için yanan romantizmle tatlandırılmış, olağanüstü zengin bir hayal gücü…”
—Publishers Weekly
 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.