Hoş Geldin PDF oku indir

12.02.2024
27
Hoş Geldin PDF oku indir

Hoş Geldin PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Pelin Erdoğan tarafından kaleme alınan Hoş Geldin isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786258446609 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Hoş Geldin kitabı 144 olarak yayınlanmıştır.  Hoş Geldin kitabını 18.10.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Hoş Geldin PDF Oku.

Hoş Geldin PDF Oku

“Hepimiz doğum ve ölüm arasında, art arda binen saydam serüvenler demetinde, bize ayrılmış olan biricik yerimizde yaşıyoruz. Yer çektiği sürece… Yerin çekmediği yerde başka bir varoluş başlıyor.
Şimdilik buradayız. Dünya’da. Yerin çektiği ve o çekimin bizimle konuştuğu bu yerde. Düşen ve düşeni kaldıran, yardım alan ve yardım eden, hepimiz aynı yerin çekimindeyiz. Buradaki her şey, varoluşun mucizevi ikilik dengesinde almayı vermeye dönüştüren bir simyacı olmamız için var.”
 
Kuantum fiziği alanında akademik çalışmalar yapan bir koca, yaşamı, varoluşu anlamaya çalışmaktan yorgun düştüğü bir anda alkole yenilmiştir. Karısının sevgisi ve bilge bir babaannenin dualarıyla alkolden arınıp yeniden çalışmalarına döner. Lakin her şeyi bilmeye karşı duyduğu istek onu rahat bırakmaz; şiddetini gitgide artırır ve onu ölümün “her şey”i bilebileceği tek gerçeklik olduğu düşüncesine götürür. Karısının da yanında olduğu bir anda arabasını bi hayli hızlıca ölüme sürer. Bu kaza karısını tekerlekli sandalyeye mahkûm bırakırken kendisini de ölümün eşiğine getirir.
Ölümden yaşama dönüş yolu yaşamın içinde sıradanlaşmış mucizeleri görmekle, sırları yumuşatan duaları işitmekle olabilecek olacaktır.
Pelin Erdoğan Hoş Geldin kitabında, hırs ve korkularla kuşatılmış, tükenmiş iki insanın iyilik ve sevgiyle ışığa kavuşmasını mucizelerle dolu bir hikâye eşliğinde anlatıyor bizlere.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.