İnsandan Öte PDF oku indir

23.02.2024
43
İnsandan Öte PDF oku indir

İnsandan Öte PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Theodore Sturgeon tarafından kaleme alınan İnsandan Öte isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 18.01.2024 dilinde ve 264 ebatında basılan ayrıca  More Than Human sayfadan oluşan İnsandan Öte kitabı 9786052652923 olarak yayınlanmıştır.  İnsandan Öte kitabını Sanem Erdem numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. İnsandan Öte PDF Oku.

İnsandan Öte PDF Oku

“Bilimkurguda önceden görülmeyen bir çok şeyi Sturgeon aracılığıyla gördük.” —Robert Silverberg
 
“BİZİ KİMSE YARATMADI. EVRİMLEŞEREK BU HÂLE GELDİK. BİR SONRAKİ AŞAMAYIZ BİZ.”
 
Hugo ve Nebula ödüllü Theodore Sturgeon kaleme aldığı eserlerle bilimkurgu, fantezi ve korku türlerini derinden etkileyen, sıradışı bir yazar. Sturgeon’ın en mühim eseri kabul gören İnsandan Öte ise özgürlük, ahlak ve aidiyet temalarını irdeleyen bir başyapıt.
 
Aptal Lone başkalarının düşüncelerini duyabiliyor ve yalnızca bakarak bir adamın beynini uçurabiliyor. Janie eşyalara dokun­madan onları hareket ettirebiliyor. İkizler kilometrelerce uzağa ışınlanabiliyor. Bebek ise bir süper bilgisayar beynine sahip. Her biri ayrı ayrı kabiliyetli ucubeler ama bir araya geldiklerinde evrimdeki bir sonraki aşamayı temsil edebilecek tek bir organiz­mayı oluşturuyorlar.
 
Bu gruba çok kuvvetli bir telepat olan Gerry katılınca işler tehlikeli bir vaziyet almaya başlıyor. Ahlaki bir pusuladan yoksun olan Gerry’nin kendisini reddeden dünyaya duy­duğu nefret belki de “evrimdeki bir sonraki aşama”yı uygarlığın sonunun habercisi hâ­line getirecek.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.