Isabelle Filliozat «Denemediğim Yol Kalmadı! PDF Oku»

31.01.2024
43
Isabelle Filliozat «Denemediğim Yol Kalmadı! PDF Oku»

Isabelle Filliozat Denemediğim Yol Kalmadı! PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Isabelle Filliozat Denemediğim Yol Kalmadı! tarafından kaleme alınan Isabelle Filliozat Denemediğim Yol Kalmadı! isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Isabelle Filliozat Denemediğim Yol Kalmadı! PDF Oku

Isabelle Filliozat «Denemediğim Yol Kalmadı!» pdf indirYazar(lar) Isabelle Filliozat
Kategori(ler) Çocuk, Eğitim
Yıl 2019
Sayfa 176

Denemediğim Yol Kalmadı! kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Çocuğunuz yapma dediğiniz şeyi gözünüzün içine baka baka yapıyor mu? Yemeğini yemiyor ve yemeğiyle oynuyor mu? Alışverişe çıktığınızda “İsterim işte” diye tutturuyor mu? Hiç durmadan sorduğu sorularla sizi bunaltıyor mu? Yalan dile getiriyor mu? Ya da başkalarının yanında uslu dururken sizin yanınızda azıtıyor mu? Çocuğunuzun bu tür can sıkıcı davranışları aslında hiç tahmin etmediğiniz nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. Bu kitap var gücünüzle ittiğiniz halde açamadığınız kapıları belki de yalnızca çekerek, basit bir şekilde açabileceğinizi gösteriyor.

Kitapları birden fazla dile çevrilen tanınmış yazar Isabelle Fillozat, çocukluğun ilk senelerında en sık karşılaşılan sorunlara farklı açılardan yaklaşıyor. Anne babasıyla aynı mesleği paylaşan, işinde uzman bir psikolog ve iki çocuk annesi olan yazar, hem mesleki hem de kişisel tecrübelerini paylaşıyor. Bu poblemlerin nedenlerini ve bunlara nasıl yaklaşılabileceğini Anouk Dubois’nın tatlı çizimleri eşliğinde, herkesin anlayabileceği yalın bir dille anlatıyor ve çeşitli ipuçları veriyor. Bu kitabı okuduktan sonra çocuklara ve yaşama bakışınız tümüyle değişecek.


Isabelle Filliozat Denemediğim Yol Kalmadı! kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Isabelle Filliozat Denemediğim Yol Kalmadı! ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.