Issız Koy PDF oku indir

12.02.2024
49
Issız  Koy PDF oku indir

Issız Koy PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Aylin İşcan Yener tarafından kaleme alınan Issız Koy isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256370364 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Issız Koy kitabı 216 olarak yayınlanmıştır.  Issız Koy kitabını 01.12.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Issız Koy PDF Oku.

Issız Koy PDF Oku

Jeannette… Annesinin ani kaybına duyduğu üzüntü, annesini aslında hiç tanımadığını fark edişiyle boğulan bir kadın. Bulduğu her ipucunun peşine düşüyor, annesine sarılır gibi geride bıraktığı sözcüklere sarılıyor. 
Victor… Büyük aşkından sonra en yakın dostunı da kaybeden bir adam. Bir yandan dostunun sırlarını, mahremiyetini korumaya çalışırken, öte yandan da Jeannette’i varmak istediği yere ulaştırmaya çalışıyor. 
 
Ve Grace… Artık ölümün rengine teslim olmuş güzel Grace. Şimdi kızıyla birlikte başka bir dünya çapından geziyor gençliğinin satırları arasında. 
Geçmişten kaçmak mı daha basittir, yoksa onunla yüzleşmek mi? 
Tüm anıları silip yeni bir yaşam inşa etmek mi cesaret ister, yoksa bütün acıları bağrına basıp yola devam etmek mi? 
 
Aylin İşcan Yener, Ahmet ve Acı Çekirdek kitaplarından sonra Issız Koy romanında, bu kez tanıdık bir geçmişin izlerini sürüyor ve her sayfasında başka bir duyguyla hemhâl bulunacağınız, farklı hayatların derin acılarıyla yüz yüze kalacağınız hüzünlü bir hikâyeyi incelikle işliyor 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama