İstila PDF oku indir

23.02.2024
54
İstila PDF oku indir

İstila PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Yakup Başdağ tarafından kaleme alınan İstila isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9789754498189 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan İstila kitabı 116 olarak yayınlanmıştır.  İstila kitabını 06.11.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. İstila PDF Oku.

İstila PDF Oku

Hayat, güneşin ardından gelen fırtınalar kadar kasvetli bir karanlığı öğretmişti bize. Öyle günlerdi ki, coğrafyamızda güneş tenimizi ne kadar yakarsa yaksın, ay ışığı yerine yakıcı güneşi tercih ederdik. Çünkü güneş bizim için her gün yeniden hayata başlamak demekti. Kara bulutlar içimizde bir yerlerde saklanırken; şimşeklerin, fırtınaların ve yakıcı güneşin bizi kontrol etmesine izin vermiştik.

Gece konakladığımız mağaranın dışından akbabaların usandırıcı çığlıklarını duyuyorduk. Ölümlerin en bariz habercisi akbabalar, yüreğimize işleyen nidalarla bağırıyordu. Karanlığı aşabilecek, güneşin doğuşunu bir kez daha görebilecek miydik?

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.