İyileştirici Hikaye Anlatımı PDF Oku

07.05.2024
13
İyileştirici Hikaye Anlatımı PDF Oku

İyileştirici Hikaye Anlatımı PDF oku, PDF kitap depomuzda, Susan Perrow tarafından kaleme alınan İyileştirici Hikaye Anlatımı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 07.05.2024 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786259422916 sayfadan oluşan İyileştirici Hikaye Anlatımı kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  İyileştirici Hikaye Anlatımı kitabını Gizem Karahasanoğlu numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. İyileştirici Hikaye Anlatımı PDF Oku.

İyileştirici Hikaye Anlatımı PDF Oku

21. yüzyıl, büyük bir zorluk ve belirsizlik vaktidir. Çocuklarımızı ve gençlerimizi böyle belirsiz geleceklere hazırlamak için onlara ne sunabiliriz?
Mevcut değişim hızına ayak uydurmak ve yarattığı zorlayıcı durumlara çözümler bulmak bi hayli zor. Lakin ufak çocukların ve daha büyük çocukların da her şeyden fazla ihtiyaç duyduğu şey, ebeveynlerinin kucağına veya ayaklarının dibine oturmak ve onların anlattığı hikâyeleri dinlemektir. Hikâyeler, çocukların yeniden kalpleriyle bağ kurmasını sağlayabilir. Bu, kendi içinde iyileştiricidir.
Bu kitabın amacı iki yönlüdür: kendi iyileştirici hikâye yazma sürecinizde yardımcı olmak ve sizinle, zorlayıcı durumları ele alma ile kişiliği besleme ve oluşturma potansiyeli olan tamamlanmış hikâye emsallarini paylaşmak. İkinci kısım ise bu tür çalışmaların meyvelerini sunar: çocuklardaki her türlü zorlayıcı davranış ve durumları değiştirmek için 101 iyileştirici hikâye.
İyileştirici Hikâye Anlatımı çocukların hayatlarını değiştirecek ve bunun yanı sıra okuyan yetişkinlere daha fazla iyileştirici hikâye yaratmaları ve anlatmaları için gereken ilhamı verecektir.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.