Jay Heinrichs «Stratejik İkna PDF Oku»

Jay Heinrichs «Stratejik İkna PDF Oku»

Jay Heinrichs Stratejik İkna PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Jay Heinrichs Stratejik İkna tarafından kaleme alınan Jay Heinrichs Stratejik İkna isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Jay Heinrichs Stratejik İkna PDF Oku

Jay Heinrichs «Stratejik İkna» pdf indirYazar(lar) Jay Heinrichs
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
Yıl 2019
Sayfa 480

Stratejik İkna kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Herkes sürekli olarak olarak bizi bir hususta ikna etmeye çalışıyor: politikacılar, reklamcılar, medya ve en mühimsi de yakın çevremiz. Retorik sanatını doğru öğrendiğiniz takdirde konuşmaların yönünü belirleyebilir, tartışmaları kendi lehinize çevirebilirsiniz.
Terfi alırken, satış yaparken, müşteri kazanırken, bir topluluğu sizinle taraf olmaya teşvik ederken, seçimlerinizi kabul ettirirken kısacası bu kitabı yaşamın her alanında kullanabileceksiniz.
Bu kitapta;
Manipüle olduğunuzu anlamayı kolaylaştıran yalan dedektörlerini
İnsanları onlarla aynı çizgide olduğunuza inandıracak şifreli dili Farklı ikna durumlarında cümlelerin hangi zaman formunda (geçmiş-şimdiki-gelecek) ifade edilmesi gerektiğini ve çok daha yükseksını bulacaksınız.
Dünyanın en kuvvetli şirketlerinde, Amerika’nın hatırı sayılır üniversitelerinde, NASA’da ve Pentagon’da ikna üzerine seminerler veren Jay Heinrichs, bu kitabında güncel ve gerçek örneklerle ikna psikolojisinin derinliklerine iniyor. Ünlü düşünürler, konuşmacılar ve hatta kurgu karakterlerle, öfkeye yer vermeden tartışırken nasıl ikna edici olabileceğinizi açıklıyor.


Jay Heinrichs Stratejik İkna kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Jay Heinrichs Stratejik İkna ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama